Hoisin
€11.90
Com Ga
€10.50
Ga Chien Xu
€11.50
Chua Ngot
€12.50
Toi Ot
€11.50
Sot Lac
€12.50
Xoài Ca Ri
€11.50
Vit Xao Cai
€13.50
Ca Ri
€11.50
Sup Chua Cay
€6.50
Suon Rim
€7.50
Gyoza
€6.50
Edamame
€6.50
Hà Cao Tom
€6.50
Nem Ran
€6.50
Nem Cuon
€5.90
Wantan Chien
€5.90
Gỏi Xoài
€6.50
Dau Chien Gion
€6.50
Ca Sot Tieu
€14.50
Suon Chua Ngot
€12.50
Dau Muoi
€11.50
Sot Me
€11.90
Shaolin
€12.50
Udon Cari
€11.50
Dua Xao
€11.50
Pho Soup
€10.90
Canh Ray Chay Suppe
€10.90
Bun Chua Cay Suppe
€11.50
Ancom's Hue Soup
€10.90
Wantan Soup
€10.90
Beck's 0,5l
€4.90
4,9% VOL. inkl. 0,08€ Pfand, 9,80€/l
Paulaner Hefe-Weißbier 0,5l
€4.90
5,5% VOL. inkl. 0,08€ Pfand, 9,80€/l
Tiger Bier 0,33l
€4.50
5,0% VOL. inkl. 0,08€ Pfand, 11,82€/l
Franziskaner Hefe-Weißbier 0,5l
€4.90
5,0% VOL. inkl. 0,08€ Pfand, 9,80€/l
Bánh Flan
€5.00
Che Khoai Mon
€5.00
Chuoi Chien
€5.90
Xoi Xoai Nep Than
€5.90
Goi Mien
€11.50
Pho Tron
€11.50
Rice noodles in a sweet-sour tamarind sauce, served with fresh salad, choice of additional ingredients
Pho Hoisin
€11.50
Udon Xao
€11.90
Bun Bo Nam Bo
€11.50
Bun Nem Ran
€11.90
Spreequell Classic 1,0l
€5.00
Spreequell Naturell 1,0l
€5.00
Mango Lassi
€6.50
Mango, Kokosmilch, Milch und Joghurt
Warsteiner Alkoholfrei 0,5l
€4.90
0,5% VOL, inkl. 0,08€ Pfand, 9,80€/l
Sprite 1,0l
€5.00
Beck's Blue Alkoholfrei 0,5l
€4.90
Fanta 1,0l
€5.00
Coca-Cola 1.0l
€5.00
Coca-Cola Zero 1.0l
€5.00
Only NeoTaste users who visited can leave a review.
187 Reviews, 28 written
What guests say
Guests appreciate the friendly service and the pleasant, cosy atmosphere. The food is described as fresh, and the house-made drinks are also highlighted as a positive feature.
AI summary of the positive reviews
Leckeres Essen, ausreichend große Portion und leckere Lassis
super freundlich und super leckeres Essen!
sehr sehr lecker, gerne wieder!
sehr lecker!!! immer wieder gerne 😊